درباره ما
درباره ما
شرکت تجهیزات پزشکی آذین پرتو فیدا

شرکت تجهیزات پزشکی آذین پرتو فیدا پس از انقلاب شکوهمند اسلامی و به منظور فراهم آوردن سرویس و خدمات پس از فروش دستگاه های پزشکی توشیبا در ایران و توسط مدیران و مهندسین با سابقه در همین زمینه پا به عرصه وجود گذاشت.
در طی چهار دهه گذشته و علی‌رغم فراز و نشیب های مختلف در تمامی دوران جنگ تحمیلی، همواره در کنار رزمندگان عزیز مشغول خدمت رسانی و سرویس سیستم های پزشکی و مخصوصاً تصویربرداری های پرتابل و سیستم های اتاق عمل سیار توشیبا در جبهه های جنگی بوده و در دوران شکوفایی بعد از جنگ تحمیلی نیز با در اختیار گذاردن دستگاه های رادیولوژی و سونوگرافی به شهرهای بازسازی شده، خدمات ارزنده ای به مردم از طریق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان تامین اجتماعی ارائه داده است؛ به طوری که هم اکنون اکثر دستگاه های قدیمی با عمری بالغ بر چهل سال، همچنان با پشتیبانی و خدمات پس از فروش این شرکت مشغول خدمت رسانی به بیماران می‌باشند.


شرکت تجهیزات پزشکی آذین پرتو فیدا همچنین یکی از اولین شرکت های وارد کننده و سرویس دهنده سیستم های سی تی اسکن در ایران بوده و تاکنون بالغ بر سیصد و چهل سیستم سی تی اسکن توشیبا را ظرف بیست و هشت سال گذشته به ایران وارد کرده و با پوشش کامل خدمات پشتیبانی به جامعه پزشکی ایران خدمت نموده است.

شرکت تجهیزات پزشکی آذین پرتو فیدادر هر دو زمان متفاوت قبل و بعد از رفع تحریم های اقتصادی در ایران با کمک کمپانی توشیبا و موسسات مالی داخلی و خارجی، فعالیت های کلینیکی یا بیمارستانی در حوزه تشخیص پزشکی و با امکان سرمایه گذاری و مشارکت با بخش های خصوصی یا دولتی در زمینه دستگاه های پیشرفته پزشکی نظیر سی تی اسکن، MRI، آنژیوگرافی، سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی توشیبا و ... را داشته است و تا امروز نیز این خدمات و فعالیت ها را عرضه می‌کند.